Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Yıldız Havuz Kimdir?

Siz Sadece Hayal Edin…

YILDIZ HAVUZ LTD.ŞTİ. Firmamız 1988’de sektöre girmiş ve 1993’e kadar kendini her alanda geliştirmiş özellikle havuz,hydro masaj sistemleri ve sauna konusunda bilinçli sağlıklı ve emin adımlarla 1993’te şirketleşmiştir. Konusunda uzman profesyonel kadrosu ile kurumsal bir kimliği olan Yıldız Havuz, yapım ve bakım hizmeti alanında 28 yıllık tecrübesiyle lider bir kuruluştur.

Çağın gereklerine göre kendini yenileyen bir kuruluş olarak yasalara, mevzuatlara, standartlara uymayı prensip edinerek, çevreye ve sosyal yaşama önem vermekteyiz. Günümüzde her sektörde olduğu gibi havuz sektöründe de kalitesiz iş, işçilik ve hatta malzeme bulunmaktadır. Ancak firmamız kaliteyi amaç edindiğinden, bu konuyla ilgili büyük hassasiyet göstermektedir.

Yaptığımız her iş, kullanım ve bakım hataları hariç 2 yıl süreyle garanti kapsamındadır. Firmamızda, dünyada bilinen ve uygulanan tüm havuz yapımı sistemleri bulunmaktadır. Firmamız havuz yapımını tamamen kendi kadrosuyla tamamlayıp, sonrasında da yıllık ve sezonluk periyodik bakım hizmetleri de vermektedir.

  • Para değil, İnsan odaklı çalışıyoruz !
  • Teknolojiyi her alanda takip ediyoruz !
  • Profesyonel ekip arkadaşlarına sahibiz !
  • Doğaya ve insana değer veriyoruz !

Kalite Politikamız

Projeli ve planlı şekilde hareket eden firmamız müşteri isteklerini baz alarak yaptığı projelere yön vermektedir; kalite ve müşteri memenuniyetini kendine ilke edinmiştir.

Hedeflerimiz

Havuz sektöründeki lider statümüzü; yeni yatırım alanımız olan yatırım sektöründe, iç ve dış piyasalarda liderliğe taşımak.

Misyonumuz

İşin başlamasından anahtar teslimine kadar her safhada, kalite ve insan sağlığını ön planda tutmak; Müşterilerimize havuz bakım hizmetinde en garantili ve güvenilir çözümü üretmek; Ticari ahlaka ve rekabet kurallarına uygun davanışlarla, örnek bir kurum olmaktır.

Vizyonumuz

Türkiye’deki başarılarımızı daha geniş alanlarda ve dış piyasada etkin hale getirmek; Yabancı kaynaklı firmalarla işbirliği ve ihracat imkanı sağlamak; Kalite yönetimi ilkelerini uygulayan, sürekli gelişen kurumsal uluslararası bir kuruluş olmaktır

0
Yıl Tecrübe
0
Kişilik Ekip
0
Proje
0
Bakım Anlaşması
Başa dön